Kitos paslaugos

SODYBOS NUOMA

Aukštaitijos nacionalinis parkas, Žeimenos upės pakrantės, ežerų pakrantės - puikios vietos Jūsų poilsiui arba komandos šventei. Susisiekite su mumis, jei norite sutaupyti savo laiką ir patikėti visus kolektyvo renginio logistikos rūpesčius profesionalams: organizuosime Jūsų kolektyvo kelionę baidarėmis, surengsime pramogas ir žaidimus sustojimo vietose, užsakysime sodybą vakarinei daliai - poilsiui, pirčiai, linksmybėms. Bendradarbiaujame su profesionaliais renginių organizatoriais.

STOVYKLAVIETĖS NUOMA

Miško apsuptis, vandens garsai, laužo šviesa - nakvynė stovyklavietėje gamtoje paliks Jums nepakartojamus įspūdžius. Užsakome privačias stovyklavietes Jūsų pageidavimu Žeimenos upės pakrantėse, stovyklaviečių kainą nustato stovyklaviečių valdytojai. Galime į stovyklavietę atgabenti pirtį ar kubilą, kainos - prie kainų:). Taip pat rekomenduojame naudotis Aukštaitijos nacionalinio parko įrengtomis stovyklavietėmis, kurių sąrašo nuorodos yra čia:

NUVEŽIMAS / PARVEŽIMAS

Iš Švenčionėlių geležinkelio stoties arba iš automobilių stovėjimo aikštelės Švenčionėliuose, Žeimenos g. 47 nugabename Jus į baidarių žygio starto vietą. Taip pat pasiimsime Jus baigus plaukimą. Paslaugos kaina 0,40-0,50 eurocentų už kelionės kilometrą.

AUTOMOBOLIŲ AIKŠTELĖ (NEMOKAMA)

Kol plauksite žaviąja Žeimena, automobilius galite nemokamai palikti aikštelėje Švenčionėliuose, Žeimenos g. 47. Baigus plaukimą, atgabensime nusipelniusių irkluotojų komandą prie automobilių.

KUBILO IR / AR MOBILIOS PIRTIES NUOMA

Pavargusį nuo irklavimo kūnelį atgaivinsite, naujų jėgų pasisemsite kubile ar mobilioje pirtelėje, kuriuos atgabensime Jūsų užsakymu į pasirinktą vietą, kurioje leidžiama stovyklauti.