Baidarių ir sup'ų nuoma

Mūsų paslaugos

Baidarių
nuoma

Tavo nuostabiai ir nepakartojamai kelionei Žeimenos upe (ar kita Aukštaitijos upe ar ežeru) suteiksime unikalaus dizaino, naujausias VISTA baidares - linksmas, lengvas, manevringas, na ir žinoma, visą reikiamą įrangą -  gelbėjimosi liemenes (saugumas - svarbiausia!), irklus, vaikiškas liemenes, hermetinius maišus daiktams. Staigmena - mes pasirūpinome, kad kelionė keltų tik teigiamas emocijas, todėl DOVANA STAIGMENA kiekvienai grupei - papildoma kelionę žymiai palengvinanti priemonė, kurią įteiksime starto vietoje.
Couple together kayaking on the river

Draugiškas kolektyvas ne tik išnuomojo baidares, bet ir padėjo išsirinkti maršrutą, nuvežė ir parvežė, apmokė visus naujokus:)

Laura S.

paddleboard-wider

Mūsų paslaugos

Sup'ų
nuoma

Taip pat siūlome Žeimenos upėje išbandyti KING LION pripučiamas irklentes. Ant šios irklentės laisvai gali plaukti du žmonės, ji yra stabili ir išlaiko didelį svorį, tačiau su ja puikiai galima susitvarkyti ir pajusti pilną malonumą plaukiant ir vienam, todėl ji yra labai universali ir praktiška. Kartu su irklente suteiksime visas reikalingas priemones (gelbėjimosi liemenes, irklus, pompa ir t.t.). Plaukiantiems KING LION irklente - DOVANA STAIGMENA:)